Октоберфест на Приятелите на BlackSeaRama

21.10.2017

Слънчевата съботна сутрин на 21-ви октомври посрещна всички Приятели на BlackSeaRama за Октоберфест - закриващ голф турнир за 2017.

Всички участници се насладиха на прекрасното време, на игрището и на финалния етап от лигата на Приятелите на BlackSeaRama. На събитието имаше разнообразна публика и засилено присъствие на представители от Република Корея, както и много редовни членове, които не пропускат този турнир. Поздравления за победителите и специални благодарности на всички голфъри, които се включиха в турнира.

Състезанието се проведе в две дивизии, във формат Индивидуален Стейбълфорд. Награди и трофеи бяха раздадени на победителите в Октоберфест, както и във всички издания на тазгодишната лига на приятелите. Наградените получиха и бутилка вино, произведено от лозята на BlackSeaRama Golf & Villas.

В последния турнир първото място бе взето от Боян Господинов в Дивизия Б и Стоян Генов в Дивизия А, където резултатът беше равен с този на Богдан Жигман, но Генов спечели с по-добро представяне в задните девет дупки.

В крайното класиране имаше равенство, но 10-годишният Леополд Костилев изненада всички, като постигна по-добър резултат във финалния турнир от Адолф Баклеа и спечели голямата награда - годишно членство за BlackSeaRama Golf & Villas.

Церемонията по nаграждаване бе последвана от тематична вечеря, посветена на Октоберфест в Клубхаус бистро.

Очакваме с нетърпение отново да Ви приветстваме на първия етап от лигата на Приятелите BlackSeaRama през 2018 г.